Гарантія та повернення

Повернення товару

Ми продаємо лише нові та справні запчастини і комплектуючі. У вапидку, якщо товар з якоїсь причини Вам не підійшов, має товарний вигляд, справний, не був у використанні та без механічних пошкоджень, Ви можете його повернути протягом 14 днів. В цьому випадку транспорті витрати покриває покупець.

Гарантійний термін

Гарантійний термін на різні групи товарів відрізняється, та вказується для кожного товара окремо. Ми працюємо згідно чинного законодавства, керуючись законодавством України.

Просимо звернути увагу, що товар не підлягає поверненню, якщо будуть виявлені сліди пайки або монтажа. Продавець не несе відповідальності за неправильно підібрані запчастини, або ж за неправильне їх піключення та монтаж. Також інтернет-магазин не несе відповідальності за помилки, скоєні користувачем в процесі експлуатації. Користувач сам, на свій розсуд і ризик підключає неоригінальні аксесуари та запчастини. Просимо відноситись з розумінням, інтернет-магазин продає запчастини, які сумісні тільки з конкретними вказанними моделями виробів. Якщо покупець вирішить провести модернізацію пристрою/техніки або поставити запчастини на іншу, несумісну техніку, претензії прийматися не будуть.

Як повернути товар?

Для того, щоб повернути товар, потрібно як і у вапидку з оформленням замовлення, зв'язатись з нашими менеджерами, узгодити форму доставки та додати до товару заяву на повернення. Після отримання запчастин спеціалісти перевірять їх на сліди пайки, монтажа та механічні пошкодження. Тільки після цього менеджери сповістять замовника про статус повернення. Всі витрити на доставки та пересилки покупець покриває за власний рахунок.